fbpx

Cik ilgi var nobraukt ar pilnībā uzlādētu akumulātoru?

Mūsu piedāvātie akumulātori vienmēr būs svaigi un pilnībā uzlādēti, kam vajadzētu pietikt vienas dienas copei (15-20km) ar nosacījumu, ka visu laiku netiek izmantots maksimālais – piektais ātrums.

Vai iznomājamie elektromotori pavilks laivu un vai man neradīsies kādas papildus problēmas ar to?

No savas pieredzes varam apgalvot, ka ar tām laivām, kas pieejamas laivu bāzēs, 95% viss būs ok, problēmas varētu rasties, ja laiva tiešām būs ļoti liela kā arī skarbākos laikapstākļos (ļoti stiprs vējš).

Gribētos ar ģimeni nobraukt kādu upes posmu ar kanoe laivu, bet nevēlos viens pats visu laiku airēt. Vai elektromotoru  varētu piestiprināt kanoe laivai?

Jā, šādai situācijai mums ir risinājums – speciāls stiprinājums, ar kura palīdzību piestiprināt kanoe laivai motoru pie viena borta.

Brauksim atpūsties uz vairākām dienām. Vai man pietiks ar vienu akumulātoru?

Ja elektromotoru izmantosiet aktīvi, tad, visticamākais, ar vienu akumulātoru nepietiks, ja Jums būs pieejams elektrotīkls, varam papildus piedāvāt akumulātora lādētāju, kas pa nakti uzlādēs akumulātoru. Ja nav pieejama elektrība, varam piedāvāt nomā papildus akumulātoru.

Kāds SUZUKI motoriem ir degvielas patēriņš un vai degvielai ir jājauc klāt kādas eļlas?

Degvielas patēriņš, braucot pilnā ātrumā ar normāla izmēra laivu (līdz 5m), apmēram 1 litrs uz 4-5 km. Visi mūsu piedāvātie dzinēji ir četrtaktu un nekādas eļļas papildus nav jājauc klāt.

Vai laivai ko Jūs iznomājiet ir nepieciešamas  atpūtas kuģu vadītāja atļaujas

Nē, mūsu laiva ir reģistrēta CSDD kā airu laiva, tāpēc nekādas speciālas atļaujas nav nepieciešamas, vienīgais ierobežojums – motora jauda nedrīkst pārsniegt 5zs.

Ar draugiem plānojam doties makšķerēt ārpus Latvijas. Vai ir iespējams iznomāt motoru uz ilgāku laiku?

Jā, piedāvājam arī tādu iespēju. Apzinamies arī to, ka necopēsiet visas dienas ceļojuma laikā, tāpēc cenšamies sarunāt individuāli ar katru klientu pēc situācijas, bet vidēji uz nedēļu tie varētu būt apm. 70 EUR/gab.

Kas notiek, ja man iznomātajam motoram notiek kāda tehniska problēma?

Katru situāciju izvērtējam atsevišķi, par laimi tādi negadijumi ir ārkārtīgi reti un ar klientiem vienmēr esam vienojušies par atrisinājumu. Ja tehniskā ķibele gadījusies mūsu vainas dēļ, mēs vienojamies par daļēju vai pilnīgu nomas naudas atmaksu.